klub elitních sázek

 

 

 

SPOLEČNÁ  SÁZKA

 

 

Sportka

Společná sázka

Při společné sázce investuje několik hráčů dohromady své peníze do nákupu sázkového tiketu a tím zvyšuje své šance na výhru.

Proč společná sázka ?

  • investujete pouze zlomek celkové ceny sázkového tiketu
  • větší pravděpodobnost na výhru v Jackpotu
  • nemusíte hledat hráče, kteří si s vámi vsadí
  • pohodlí a bezpečnost
  • vše potřebné zajistíme za vás

Podíly společné sázky

Každá společná sázka je rozdělena na podíly. Pokud má společná sázka například 10 podílů a vy si zakoupíte jeden podíl, budete mít nárok na jednu desetinu výher získaných touto společnou sázkou ( tj. 10 % ).

Celkový počet podílů

Každá společná sázka je rozdělena na stejné části, které je možné zakoupit. Tyto části, také označované jako podíly, určují podíl výhry společné sázky, na kterou máte nárok.

Pokud má například společná sázka celkem 10 podílů, získáte za každý podíl 10 % z výhry společné sázky ( 100 % rozdělených na 10 stejných dílů ). Je tedy zřejmé, že čím více podílů ve skupinové sázce koupíte, tím větší bude vaše část výhry.

Čísla pro společnou sázku

Čísla jsou vybírána počítačovým programem a jsou platná pro všechny účastníky (hráče) společné sázky. Účastník nemůže čísla měnit ani dosazovat svá vlastní.

Výhry

Vylosovaná čísla a vyhodnocení společné sázky naleznete vždy na webové stránce. V případě výhry vás budeme kontaktovat a výhru dle vašeho podílu vám zašleme na bankovní účet nebo předáme dle dohody.

Upozornění

Ve společné sázce vám nevznikají žádné další náklady ani poplatky. Vždy obdržíte plnou výherní částku, aniž byste museli platit jakoukoli další provizi. Poplatek za zprostředkovatelskou činnost je zahrnut v ceně podílu.

Působíme jako nezávislá služba třetí strany. Neprovozujeme žádnou vlastní loterii. Naše činnost je pouze informační a zprostředkovatelská ( nákup sázkových tiketů a losů ). Tato činnost nespadá pod žádný oficiální loterijní orgán.

Pokud jsme neodpověděli na všechny vaše otázky nebo máte nějaké nejasnosti, pak nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Jaké typy společných sázek dále připravujeme?

Náhodný výběr

  • čísla jsou vybrána náhodně pro přesně stanovený počet sloupců

Vlastní čísla

  • každý uživatel natipuje stanovený počet vlastních čísel a vytvoří tak jeden sloupec sázkového tiketu. Sloupce všech uživatelů jsou považovány za společnou sázku - rozdělení výher : 50 % uživatel, který natipoval výherní kombinaci + 50 % podílově ostatní účastníci

Doplňková čísla - garance shody  

  • sázka obsahuje všechny možné kombinace doplňkových čísel loterie a tím je zaručeno, že ve společné sázce dojde alespoň jednou ke shodě doplňkových čísel - všechna ostatní čísla jsou vybrána náhodně

Číslo - garance shody

  • sázka obsahuje všechna čísla loterie, které mohou být vylosována a je tak pokryt celý rozsah loterie. Ve společné sázce tak v některém sloupci dojde alespoň jednou ke shodě některého z tažených čísel. K tomuto číslu jsou ostatní čísla vybrána náhodně.